Zaujali sme vás? Podporte nás!

Ako môžete prispieť k zlepšeniu prostredia vedy a inovácii na Slovensku aj vy?

Všetky naše aktivity a podujatia organizujeme ako dobrovoľníci, vo svojom voľnom čase. 

Radi privítame akúkoľvek formu pomoci.

Dobrovoľníctvo

Túžite svoj voľný čas venovať projektom, ktoré menia veci k lepšiemu? Pridajte sa do nášho tímu! Okrem dobrého pocitu získate kopec skúseností z rôznych oblastí a v neposlednom rade aj nové kamarátky.

Mentoring

Sme tím tvorený expertmi, avšak pre fungovanie nášho OZ potrebujeme rozumieť nie len vede, ale aj iným oblastiam – marketingu, sales, fundraisingu, grafickému dizajnu a mnohým ďalším. Aby sme mohli čoraz úspešnejšie a efektívnejšie pracovať na dosahovaní našich cieľov, radi sa naučíme  všetko potrebné od ochotných mentorov.

Konzultácie

Stáva sa nám, že potrebujeme prekonzultovať konkrétne riešenie. Nie vždy však máme poruke vhodného odborníka. Kontakt na ochotného človeka, ktorý nám vie dobre poradiť, bude určite pre nás prínosom.

Viem pomôcť aj iným spôsobom?

Tipy

Poznáte firmu, start-up, iniciatívu, top výskumnú skupinu, či významného vedca, ktorých ste doteraz na našich podujatiach nevideli? Je možné, že o nich zatiaľ nevieme. To sa dá ľahko napraviť. Radi spoznáme ďalších inšpiratívnych ľudí pôsobiacich na Slovensku.

Darujte 2%

Sme občianske združenie, ktorému môžete darovať 2% z vašich daní. Použijeme ich na skvalitnenie našich aktivít.

Sponzorstvo

Väčšina našich aktivít je dostupná bezplatne.  Aby sme vedeli kvalitne zabezpečovať naše súčasné aktivity a rozbehnúť kopu ďalších užitočných projektov, potrebujeme k tomu nie len dobré rady a ochotných ľudí, ale tiež financie. Ak máte záujem podporiť OZ NextStep Science týmto spôsobom, napíšte nám na

maria.mazurova@nextstepscience.org

Hľadáme aj cez tieto platformy:

Najnovšie informácie o aktuálne hľadaných dobrovoľníkoch nájdete aj tu.

Kontakt

info@nextstepscience.org

+421 911 010 433

NextStep Science o.z.

Rajská 8,

811 08 Bratislava

IČO: 53394810