Workshop s Biosynth - Obklopení idiotmi

čas: 16:30-17:30

trvanie: 60min

kapacita: 20

Ak sa často cítite ako ufón medzi pozemšťanmi, nie ste pravdepodobne sami. Tiež to máte tak, že len čo vstanete, doma čelíte škále emócií vašich blízkych, ktorým absolútne nerozumiete, že veď čo sa také už stalo, keď je ešte len ráno? Cestou do práce natrafíte len na bandu somárov, a v práci to nie je o nič lepšie? Dennodenne vás ľudia vytáčajú, nerozumiete ich reči, reakciám, a nechápete, prečo sa s niekým dorozumiete úplne ľahko a s inými je to ako jazda na divokom mustangovi?

Je ľahké tomu porozumieť. Dozviete sa, čo sa za týmito vzorcami správania skrýva, odhalíte farby okolia. Bude vás baviť, čo sa dozviete sami o sebe. A tiež to, že ostatní to vlastne vidia rovnako.

Workshop: Objav vlastnú identitu a silné stránky

čas: 16:30-17:30

trvanie: 60min

kapacita: 10

Vydaj sa na vzrušujúcu cestu sebapoznávania! Preskúmaj večnú otázku: Kto som? Objav vplyv identity na náš život a spôsoby, ako nájsť svoje pravé ja. Pomocou nástrojov, ako je skúmanie osobnej histórie a sebareflexia, získaj prehľad o svojom pôvode, presvedčení, hodnotách a skrytých pravdách. Odpovede sa skrývajú v tvojom vnútri.

Organizátor

Kontakt

info@nextstepscience.org

+421 911 010 433

NextStep Science o.z.

Rajská 8,

811 08 Bratislava

IČO: 53394810